Pokoje
gościnne

Przekonaj się o wyjątkowości naszych pokoi

W każdym pokoju przygotowaliśmy dla gości świeżą pościel, komplet ręczników oraz wodę butelkową, a łazienki wyposażone są w podajniki z mydłem i płynem do mycia. Pokoje typu classic oraz economy zaczynają się od 3 piętra w górę. Ponieważ schody naszej pięknej kamienicy mogą sprawiać niektórym trudności, nasz zespół jest gotowy, aby w razie potrzeby podać pomocną dłoń. Rodzice przyjeżdżający do Hostelu Zappio z dziećmi, które nie ukończyły jeszcze 2. roku życia zwolnieni są z dopłat za swoje pociechy.

Single Economy ▸

Pokój jednoosobowy ze wspólną łazienką. Odpowiedni dla traperów, którzy chcą wygodnie przenocować  za niską cenę. Śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Twin Economy ▸

Pokój dwuosobowy ze wspólną łazienką. Odpowiedni dla traperów, którzy chcą wygodnie przenocować  za niską cenę. Śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Twin Classic ▸

Pokój dwuosobowy z łazienką. Standardowy pokój, dla tych którzy chcą wygodnie przenocować  za niską cenę. Śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Twin Comfort ▸

Wygodny pokój dwuosobowy z łazienką i telewizorem. 

Apartament Studio ▸

Dwupokojowy elegancki apartament z łazienką.  Część wypoczynkowa wyposażona w aneks kuchenny.  Najwygodniejszy dla rodziny z dziećmi.

Apartament Comfort ▸

Dwupokojowy elegancki apartament z łazienką wyposażony w telewizor, apartament posiada również podział na część sypialnianą i dzienną.

4-osobowy pokój ▸

Pokój 4-sosobowy z łazienką. Odpowiedni dla grupy przyjaciół, którzy chcą wygodnie przenocować  za niską cenę. Śniadanie wliczone w cenę pokoju.

>HOSTEL ZAPPIO

ul. Świętojańska 49
80-840 Gdańsk / Stare Miasto

>SKONTAKTUJ SIĘ

+48 58 322 01 74
+48 784 041 226

zappio@zappio.pl


Recepcja czynna jest w godzinach 7:00-22:00.

OBSERWUJ NAS